Katalogas
Akcijos

Papildomam graviravimui 3 Eu nuolaida

Plačiau
Prekių krepšelis
Saugus pirkimas
Garantija

Turint klausimų ar nusiskundimų gavus prekes, susisiekite su mumis telefonu: +370 676 16263 arba elektroniniu paštu: info@fotogravija.lt

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Reiškiant pretenzijas, būtina atsižvelgti į šias graviravimo sąlygas:

Graviravimo principas -plokščiame daikto paviršiuje yra  išdaužomos skylutės ten, kur yra nuotraukos šviesios vietos. Panašiai kaip adatinis printeris taškuoja rašalo taškučius, graveris bado skylutes, kurios pirštu nejaučiamos, tačiau tokiu būdu metalo paviršius paverčiamas baltai matiniu, o kas nuotraukoje yra juoda, lieka nepaliesta ir blizgu. Nuotraukos grožis atsiskleidžia, kai pasukiojate pakabuką, blizgus metalas pagauna tamsų atšvaitą, o graviruotos vietos žiūrisi baltai. Baltame kambaryje sunkiau matysite vaizdą nei stovint prie tamsaus daikto. Graviruojant nuotrauką, yra įmanoma išgraviruoti tik plokštumas, o kur gaubti daiktai tolsta (lenkiasi), adata tiesiog nebesiekia ir tos vietos negali būti išgraviruotos.Tokiu atveju yra apsprendžiamas nuotraukos komponavimas ir dydis. Dizaineriai atlieka maketavimo darbus ir siekia maksimaliai didelio vaizdo, jie atlieka įvairius nuotraukos pertvarkymo darbus, kad tik vaizdas būtų kuo aiškesnis ir išraiškingesnis. Mes siunčiame TIK kokybiškus darbelius norėdami ne tik pateisinti, bet ir pranokti Jūsų lūkesčius.

 

Mūsų parduotuvėje atsiskaityti galite:
© 2010 Fotogravija. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Lexita